Catering Katalogu

TOPCUOĞLU GIDA


 

   
Adres : Turhal Yolu 4.Km ZİLE/TOKAT
Telefon : 0(356) 318 02 69
Fax : 0(356) 317 67 35
E-Mail :
WebAdresi : www.topcuoglugida.com
   
   
 
 

 

 

 

  

TOPÇUOĞLU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Topçuoğlu Ticaret sanayi Ltd. Şti. 1984 yılında Topçuoğlu Ticaret olarak kurucumuz Ahmet TOPÇU tarafından Tokat’ın Zile ilçesinde hizmete başlamıştır. 1988 yılından itibaren toptan pazarlama faliyetleri yanı sıra distribütörlükler almaya başlamış ve bu distribütörlüklerle çevre il ve ilçelere dağıtım yaparak pazarlama ağını geliştirmiştir.

1995 yılının son çeyreğinde bakliyata olan tutkumuz, firmamızı bakliyat sektörüne sürüklemiş ve firmamız ortalama 10 ton/günlük kapasite ile işe başlamıştır.

1998’de Firmamız Dünyanın devleşen sektörü olan perakende sektörüne de girerek 1998 yılından günümüze kadar üç Süper Market açmıştır ve Zile'de gerçek anlamda marketciliği başlatan ilk firma olmuştur.

 Perakende sektöründeki yatırımlarına halen devam eden firmamız Topçuoğlu&Döker adı altında ihtiyaç duyulan tüm semtlerde en iyi hizmeti verebilme adına her zaman mükemmelliyetciliği kendine amaç edinmiştir.

2004 yılında Topçuoğlu Ticaret, Topçuoğlu San. Tic. Ltd. Şti. olarak revize edilmiş. 2005 yılında 6500 m2 lik açık alan üstüne 3250m2 lik fabrika binası yaptırmıştır. Şuan ki fabrikamızda son teknoloji ile makine parkurunu yenileyen firmamız Dünya standartlarında üretim yaparak bakliyat sektöründe söz sahibi olabilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Pazarlama departmanını’ da güçlendirerek Tokat’ın ve cevre illerin en büyük gıda tedarikçiliğini üstlenen firmamız yıllardır maksimum tonajlarda bölgenin ihtiyaçlarını zamanında karşılamıştır.

Firmamız Bakliyat’ın yanı sıra Topçuoğlu Un, Salça ve Bağ yaprağını hayata geçirerek ürün yelpazesini genişletmiş, üretilen ürünlerimiz ile Türkiye ve yurtdışında bayilikler vererek tüm sektörlerde söz sahibi olma yolunda ciddi adımlar atmıştır.

Topçuoğlu San. Tic. Ltd. Şti. olarak kalite ve hizmet adına en iyisini yapmayı hedefleyen firmamız, 2007 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarının bir sonucu olarak, ISO–9001:2000, ISO–22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi ve HACCP (Hazard Analysis of Critical Points) belgelerini alarak kaliteye göstermiş olduğu titizliği belgelendirmiştir.


 

.

Üretim Sertifikalarımızı İncelemek İçin Buraya Tıklayınız


Date added: December 24, 2009, 12:00 am    Hits: 1316
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Catering Katalogu,